Jazykové kurzy pro děti – Brno

Nabízíme jazykové kurzy pro děti od 1,5 roku do 10 let. Vyučujeme zábavnou a hravou metodikou The adventures of Hocus and Lotus, kde hlavní postavičky dinokrokové Hocus a Lotuska, provází děti pomocí dobrodružných příběhů lekcemi cizího jazyka.

Děti si tak osvojují cizí jazyk, aniž by byly vystaveny stresu z vyvolávání k tabuli, nebo známkování. Během lekce děti hrají divadlo, zpívají, kreativně tvoří a věnují se aktivitám, které obohacují slovní zásobu. Uvidíte, že jazyková škola pro děti není jen nuda a biflování slovíček.

Proč do jazykové školy Hocus a Lotus

Můžeme to vychvalovat na dalších pěti stranách, ale hodnocení necháme na vás. Přijďte na některou z našich ukázkových hodin nebo si ji rovnou objednejte. Ve zkratce, výuka cizích jazyků pro děti metodikou kterou nabízíme, je efektivní, pro děti zábavná a v konečném důsledku pro vás jako pro rodiče radostná, a to z toho důvodu, že uvidíte, jak vaše ratolesti baví chodit do školy, jak se těší a jaký dělají pokrok. Hledáte kde je háček? Marně, je to takhle jednoduché, už se stačí jen přihlásit.

Jak se přihlásit

Vyberte si jazyk, který chcete, aby se vaše dítě začalo učit, vyberte si lokalitu, popřípadě místo výuky, datum a čas, který vám z nabízených bude vyhovovat a stiskněte tlačítko Objednat. Ano, takhle jednoduché to je. Školné je jednotné pro všechny místa výuky. Pro jazykové kurzy je potřeba mít výukové materiály, se kterými si pak děti mohou pracovat/hrát i doma. Kurzovné je možné hradit i na splátky. Výstupem kurzu je diplom a pokud své dítě přihlásíte na příměstský tábor, máte slevu.

Jaké jazyky umíme?

Metodika Hocus Lotus nabízí výuku pěti jazyků, angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština. Pro každý jazyk je zpracována metodika, ke každému jazyku jsou výukové i školící materiály. Stačí si vybrat.

Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Angličtina

Co dodat, světový jazyk, bez jehož alespoň základů, se dnes neobejdete. Angličtinu najdete všude a domluvíte se i v řadě zemí, jež nemají angličtinu jako rodný nebo úřední jazyk.

Angličtina
Výuka a kurzy němčiny pro děti

Němčina

Němčina nepatří mezi oblíbené jazyky, ale – němčinou hovoří přibližně 200 milionů lidí na celém světě. V Evropské unii je němčina nejpoužívanějším mateřským jazykem a patří také mezi 10 nejpoužívanějších jazyků na světě.

Němčina
Výuka a kurzy italštiny pro děti

Italština

Italština je úředním jazykem v Itálii, San Marinu a švýcarských kantonech Ticino a Grigioni. Po latině je druhým oficiálním jazykem ve Vatikánu. Italština má své kouzlo.

Italština
Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Francouzština

Francouzštinou (dříve též nazývaná franština) se domluvíte samozřejmě ve Francii, ale také v Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v mnoha zemích v Africe. Francouzština je nejčastěji vyučovaným jazykem v USA, takže i zde je velká šance se domluvit.

Francouzština
Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Španělština

Je to jeden z nejrozšířenějších světových jazyků. Španělština je úředním jazykem ve Španělsku, ve většině států Jižní a Střední Ameriky a v Rovníkové Guineji. Je velmi rozšířená také ve Spojených státech, na Filipínách a v mnoha dalších zemích světa.

Španělština

Řekli o nás …

Zajímá vás, co na výuku cizích jazyků metodikou Hocus a Lotus říkají rodiče nebo jejich děti? Mrkněte na reference, najdete je na různých místech v obsahu webu, máme jich poměrně dost, takže nikde nenajdete stejnou referenci dvakrát. Pokud nás chcete nějak ohodnotit, budeme moc rádi, pošlete email, nebo vložte referenci rovnou na FCB nebo na Google. Děkujeme.

Kryštof do výuky uvrtal i jeho mladšího bratříčka, a tak si teď oba komentují obrázky podle toho, co se naučili. Sledujeme, že o cizí jazyk mají zájem, slovíčka umí použít v běžném životě a postupně se jim rozšiřuje slovní zásoba. Za nás super, máme radost.
Lucie K.
Tondu nejvíc baví vyrábění a celkově kreativní část výuky, to že se během toho učí další jazyk mu ani nepřijde, zdá se, že to bere tak nějak přirozeně. Za mě s manželkou je to super, děti se něco naučí, rozvíjí si kreativní myšlení a myslíme, že i hraní divadla jim do života něco dá.
Antonín K.
Filipa baví společné hry v cizím jazyce, od té doby, co chodí na vaše jazykové kurzy, tak vidíme pokrok i zájem. Líbí se nám jiné pojetí výuky oproti klasickému vyučování. To, co bylo předmětem výuky, tak potom sám od sebe opakuje doma, když si hrajeme s dinoknihou.
Dana B.

Kontakt

Nejste si jistí, zda jsou tyto jazykové kurzy vhodné i pro vaše děti? Přijďte se podívat na naše pobočky nebo si objednejte ukázkovou hodinu. Rádi vše vysvětlíme.

Kontakt