Výuka a kurzy němčiny pro děti

Hocus s Lotuskou jsou světoběžníci a proto mezi jeden z 5 jazyků, které ovládají na 1 s hvězdičkou patří i němčina. Rádi by předali své znalosti i vám! Ať už jste jednotlivec nebo mateřská škola, či centrum, neváhejte nás kontaktovat. Kurz německého jazyka s dinokroky může začít přímo u vás!

Proč právě Hocus a Lotus

Hocus a Lotuska jsou malí dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky a němčina je jedním z nich. Vyprávěcí formát metodiky zabaví malé i velké posluchače a připraví děti na každodenní situace v cizojazyčném prostředí. S radostí a úsměvem prožijí dobrodružství a přitom se naučí cizí jazyk tak, jako mateřský.

  • Němčina pro děti od 1,5 roku do 10 let
  • Hravá a zábavná forma výuky
  • Metodika ověřená ve více jak 120 školách

Němčina pro děti s Hocusem a Lotuskou

Příběh je základním kamenem metodiky Hocus a Lotus, který zaujme malé i velké posluchače. Hlavní postavičky, dinokrokové Hocus a Lotuska milují dobrodružství a jsou pro každou legraci i lumpárnu. Do svých dobrodružství zakomponovali vše co děti baví a rády prožívají v každodenním životě.

A protože opakování je matka moudrosti, jednotlivé příběhy děti prožívají několika způsoby. Výuka němčiny s dinokroky je zábavná, kreativní, vtipná, interaktivní a nechybí ani výrobky, které si děti odnesou domů na památku.

Každá hodina má svůj řád a tak začínáme vstupem do magického světa, pomocí trička s obrázky Hocuse a Lotusky. Jakmile se přemístíme do světa Hocus a Lotus, už nám nic nebrání v komunikaci pouze v německém jazyce! Hrajeme společně divadlo, zpíváme, čteme si pohádky, koukáme na krátká videa, vyrábíme a to vše, přirozeně v němčině.

 

Prožíváme cizí jazyk přirozeně, aktivně a zábavně!

Nabídka kurzů němčiny pro děti

Dinokrokové Hocus a Lotuska otvírají výukové skupinky s minimálním počtem 6 studentů. Pokud máte zájem o výuku německého jazyka, neváhejte nás kontaktovat!

Máte zájem přihlásit vaše děti na jazykový kurz němčiny? Neváhejte a klikněte na tlačítko objednat kurz, pro nezávazné odeslání poptávky. Od zábavného vzdělávání vašich dětí formou příběhů, dobrodružství a kreativních činností jste už jen krůček.
Objednat kurz