Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Již jsme zmínili, že dinokrokové ovládají 5 světových jazyků. Španělština sice nepatří mezi evropský úřední jazyk, ale je jedním z nejžádanějších jazyků ve světě. A pokud sledujete dění dinokroků tak jistě víte, že léto 2016 strávili ve Střední Americe,  v El Salvadoru, kde by se bez španělštiny neobešli!

Proč právě Hocus a Lotus

Španělština je hravá a melodická stejně jako metodika Hocus a Lotus. Dobrodružství dvou dinokroků se opírá o vyprávěcí formát, který zapojí dětskou představivost, emoce, řečové i pohybové ústrojí. Výuka je interaktivní, přirozená a hravá, tak jak to děti mají rády.

  • Hravost a jednoduchost
  • Audi, video i textové výukové pomůcky
  • Ověřená metodika více jak 4000 lektory v EU

Španělština pro děti s Hocusem a Lotuskou

Španělština je jedním z oblíbených jazyků Hocuse a Lotusky, protože se sní domluví opravdu skoro všude! A jestli si myslíte, že je španělština láká kvůli proslulé „siestě“, tak to se mýlíte. Naopak, jak se děti obléknou do magického trička a přemístí se do světa Hocuse a Lotusky, tak začíná dobrodružství, které nebere konce!

Dinokrokové prostě milují děti, dobrodružství a spoustu legrace! Své znalosti dětem předávají pomocí divadýlka. Hraní divadla umožňuje dětem rozvíjet řeč, představivost, mimiku a k tomu zapojit všechny končetiny. Je úžasné vidět jak děti mění jednotlivé role a prožívají dobrodružství na vlastní kůži. A když se pustí  zhudebněná verze příběhu, to je teprve legrace.

K odpočinku se děti dostanu až u dinoknihy, kdy si společně s magickou lektorkou prohlédnou kreslený příběh a převykládají si ho ve španělštině. Ovšem nejraději mají děti video pohádku, která je odměnou na závěr výuky!

Hravě, vtipně, přirozeně a interaktivně se učíme španělsky s dinokroky!

Nabídka kurzů španělštiny pro děti

Dinokrokové Hocus a Lotuska otvírají výukové skupinky s minimálním počtem 6 studentů. Pokud máte zájem o výuku španělského jazyka, neváhejte nás kontaktovat!

Mám zájem o výuku španělštiny

Máte zájem přihlásit vaše děti na jazykový kurz španělštiny? Neváhejte a klikněte na tlačítko objednat kurz, pro nezávazné odeslání poptávky. Od zábavného vzdělávání vašich dětí formou příběhů, dobrodružství a kreativních činností jste už jen krůček.
Objednat kurz
Volná místa: 8