Poznejte nás

Výběr lektorek pro výuku metodikou Hocus Lotus podléhá několika kritériím. Hlavní z nich je především přístup k dětem. Zde vše začíná a bez toho, aby to lektorky dělaly srdcem, to prostě nejde. Vzdělávání dětí nelze brát jen jako zaměstnání, jistým způsobem by to měl být smysl života, nebo jisté poslání chcete-li. Všechny lektorky, při výuce metodikou Hocus a Lotus jim říkáme magické učitelky, procházejí ročním školicím programem, který sestává z teorie a praxe. Na základě úspěšného absolvování praktické i teoretické části obdrží magické učitelky oprávnění k výuce metodiky The Adventures of Hocus and Lotus z Univerzity La Sapienze v Římě a osvědčení o absolvování školení v ČR.  V současné době je tato metodika vyučována více než 4.000 lektory po celé Evropě.

Znalost jazyků je jedním z klíčů k uplatnění se nejen v zaměstnání a při studiu, ale i v zahraničí. Znalost jazyků vašim dětem otevře dveře do světa. Využijte toho, že se děti učí mnohem snadněji a umožněte jim, aby využily svojí představivosti a hravou formou se staly bilingvními. Dinokrokové Hocus a Lotuska jsou skvělými kamarády, kteří je provedou dobrodružstvími a prvními kroky k dosažení svého cíle!

Veronika Kölbl BA et BA, ředitelka jazykové školy

Lektoři

Seznamte se s týmem magických lektorek a lektorů metodiky The avdentures of Hocus and Lotus pro výuku cizích jazyků pro děti v Brně.

Veronika

Jazyky: angličtina

Soňa

Jazyky: francouzština, angličtina

Kashmira

Jazyky: angličtina

Martina

Jazyky: angličtina

Aneta

Jazyky: angličtina

Ján

Jazyky: angličtina

Ukázková hodina

Ať už jste rodič, nebo instituce jako základní škola, mateřská škola, dětské centrum či jakékoliv jiné sdružení pro rodiče s dětmi, máme pro vás ukázkovou hodinu zdarma. Pokud chcete dětem nabídnout nezapomenutelný zážitek z výuky cizích jazyků pomocí inovativní metodiky Hocus a Lotus, neváhejte a kontaktujte nás.

UKÁZKOVÁ HODINA

Fotogalerie

Každý příběh, ve kterém se děti učí cizí jazyk, musí mít hlavní postavu. Tato metoda výuky se opírá hned o dvě hlavní postavičky a těmi jsou Hocus a Lotuska. Jsou to dinokrokové, mají dinosauří ocásek a jeden krokodýlí zoubek. Jednotlivé příběhy jsou vytvořeny tak, aby se děti dokázaly vžít do různých životních situací.

Příběhy jsou vytvořeny zábavnou formou s využitím nejpoužívanějších řečových prostředků a jsou prezentovány pomocí krátkých písniček. Každý příběh trvá přibližně 5 minut a je doprovázen nejen hudebně, textově a gestikulací lektorky (lektorkám se na hodině říká Magické učitelky, protože spolu s dinokroky a dětmi zažívají magická dobrodružství), ale i vizuálně pomocí animovaných pohádek.

Partneři

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Chtěli by jste u vás ukázkovou hodinu zdarma? Chtěli by jste metodiku Hocus a Lotus ve vašem okolí? Neváhejte a kontaktujte nás. Využijte telefon, email, nebo formulář na stránce Kontakt. Těšíme se na vás.

Kontakt