Výuka a kurzy italštiny pro děti

Představte si, že my pocházíme z Říma! Ne nadarmo se říká, že všechny cesty vedou do Říma. Pokud by vás tam jedna zavedla, určitě se bez italštiny neobejdete! Kurzy italštiny s Hocusem a Lotuskou jsou zábavné a hravé, těšíme se na všechny studenty.

Proč právě Hocus a Lotus

Metodika Hocus a Lotus vznikla na Univerzitě La Sapienza v Římě. Opírá se o vyprávěcí formát a umožňuje dětem vnímat cizí jazyk stejně tak, jako mateřský. Dobrodružství Hocuse a Lotusky jsou zábavná a poučná. Děti rády napodobují malé dinokroky, opakují po nich slovní spojení, gesta, intonaci a prožívají tak s nimi všechna dobrodružství.

  • Hudební, audiovizuální a textové pomůcky
  • Přirozený a zábavný způsob výuky
  • Dlouholetá tradice u více jak 4000 lektorů v EU

Italština pro děti s Hocusem a Lotuskou

Začíná hodina italštiny a v učebně se tvoří kroužek dětí, které se chystají obléknout magické tričko a vstoupit do světa Hocuse a Lotusky, kde se již mluví jen jazykem, kterému rozumí dinokrokové – italsky! Abychom přesun do dobrodružného světa zvládli, začínáme počítat.

V magickém světě Hocus a Lotus se pořád něco děje. Nikdy to není nuda a vždy děti odcházejí obohaceny nejen o nové zážitky, ale také o nová slovíčka, slovní spojení a obraty typické pro italský jazyk.

Ve výuce se každých pár minut mění aktivity. Začínáme divadýlkem, díky kterému se vžijeme do dobrodružství, zapojíme gesta, mimiku, intonaci, prostě vše co jde! Zapojením všech částí těla si snáz zapamatujeme a osvojíme příběh.

Svižnost a melodičnost jazyka si osvojíme písničkou. Každý jazyk má svůj řád a melodii a u italštiny tomu není jinak. Hudební doprovod dodává příběhu dramatičnost a děti si pobrukují melodii písničky i při odchodu z výuky.

Na své si přijdou i děti s obrazovou pamětí. Děti se usadí s lektorkou do kroužku a opakují příběh dle obrázků v dinoknize. Pro úplné dokreslení příběhů zhlédnu i mini-seriál, který je animovaný.

Zdá se vám, že se to vše nedá ani za hodinu stihnout? Dinokrokové jsou akční a tak jako vaše děti si dokáží vyhrát i v cizojazyčném prostředí!

Nabídka kurzů italštiny pro děti

Dinokrokové Hocus a Lotuska otvírají výukové skupinky s minimálním počtem 6 studentů. Pokud máte zájem o výuku italského jazyka, neváhejte nás kontaktovat!

Mám zájem o výuku italštiny

Máte zájem přihlásit vaše děti na jazykový kurz italštiny? Neváhejte a klikněte na tlačítko objednat kurz, pro nezávazné odeslání poptávky. Od zábavného vzdělávání vašich dětí formou příběhů, dobrodružství a kreativních činností jste už jen krůček.
Objednat kurz
Volná místa: 8