Výukové materiály

Součástí metodiky Hocus a Lotus jsou doplňující výukové materiály. Každý z nich tvoří nedílnou část vzdělávacího procesu vašich dětí. Všechny jsou tvořeny přesně na míru malým studentům, kteří si je zamilují v každém věku. CD s hudebně zpracovanými texty se stane vaším společníkem na cestách spolu s doprovodným zpěvem vašich nejmenších.

DVD s animovanými pohádkami zase uspí vaše dítě, které se odmítne vysvléknout z trička s motivem Hocus a Lotus. V dinoknihách si s dětmi můžete projít vtipné příběhy Hocuse a Lotusky, a to rovnou v pěti jazycích. Udělejte svým dětem radost a obdarujte je výukovými materiály, které prohloubí jejich dosavadní znalosti.

Pro děti
Pro lektory

Výukové materiály pro děti

Výuku s Hocusem a Lotuskou si zamilují všechny děti. Nepřeháníme! Výukové materiály jsou vhodné pro děti ve věku 3 až 10 let. Objednejte pro vaše ratolesti doprovodné CD, DVD nebo ilustrované knížky, které pomáhají osvojení jazyka. Nově také nabízíme i plyšové hračky v podobě oblíbených oranžových dinokroků.

DVD 1. až 5.

CD 1. až 5.

Hocus & Lotus DVD obsahuje 6 příběhů ze života Hocuse a Lotuse. Každé DVD je pětijazyčné (AJ, NJ, FR, SP, IT). Jeden příběh trvá 5 min.

Cena za kus: 430,-AJ, NJ, FR, SP, IT

CD Sing along English obsahuje CD s hudebními mini-muzikálovými příběhy a ilustrovanou knížkou s texty písní. Zahrnuje 6 epizod. CD napomůže dítěti k upevnění si získané slovní zásoby z výuky. Vhodné pro poslech na cestách i doma.

Cena za kus: 285,-AJ, NJ, FR, SP, IT

Dinobook 1. – 5.

Tričko a kabelka pro děti.

Nové Dinoknihy jsou pětijazyčné a každý příběh je zpracován samostatně. Komiksové knížečky je nyní možno zakoupit v sadě 6ks pro každou jazykovou úroveň.

Cena za 6ks: 715,-AJ, NJ, FR, SP, IT

Tričko a kabelka, které přenesou nejen děti do „magického světa“. Trička jsou ve velikostech pro děti 2 roky, 3 – 4 roky (104cm), 5 – 6 let (116cm), 9 – 11 let (140cm).

Cena: 285,-

Plyšová hračka

Tričko a kabelka pro dospělé

!NOVINKA! Plyšová hračka na hraní a pomazlení.

Cena za jednoho: 380,-Hocus nebo Lotus

Tričko a kabelka pro dospělé, velikost XXL. Tričko a kabelka, které přenesou nejen děti do „magického světa“.

Cena: 430,-

Magnetky

Pexeso Hocus a Lotus

Magnetky na ledničku s motivem Hocus a Lotus jsou vyrobeny z materiálu Magnaflex (tenká magnetka určená na lednici) a lamina. Deset různých obrázků.

Cena za kus: 30,-

Obsahuje 24 dvojic obrázků z dobrodružství Hocuse a Lotusky. Pexeso po rozstříhání vložíte do papírové krabičky, která je součástí balení.

Cena: 59,-

Výukové materiály pro lektory

Zaujala vás netradiční metoda učení těch nejmenších? Jako jediní zástupci výuky s Hocusem a Lotuskou v České republice nabízíme také školení pro nové lektory. Objednejte si výukové materiály, kde zjistíte vše o tomto inovativním projektu, jeho úspěšnosti i rozdílu mezi obyčejnou a Hocus Lotus učitelkou.

Sety pro magické učitelky 1. až 5.

Kniha The Magic Teacher

The Magic Teacher´s Kit – Sada učitelských manuálů obsahuje strukturu všech 6 příběhů v 5 jazycích, lexikální analýzy, teoretické pohledy na výuku, DVD s ukázkami přednesu jednotlivých příběhů, mini muzikály, magické tričko a kabelku pro každou úroveň.

Cena: 1700,-AJ, NJ, FR, SP, IT

V knize The Magic Teacher (pouze v angličtině) naleznete informace týkající se projektu metodiky výuky Hocus a Lotus, výsledky metodiky na dětech ve věku od 3 do 12 let, jaký je rozdíl mezi magickou a nemagickou učitelkou a mnohem více.

Cena: 600,-AJ

Školení MAGICKÁ UČITELKA

Čtyřdenní školení The Adventures of Hocus and Lotus aneb jak se stát magickou učitelkou. Cena zahrnuje kurzovné, stravu v průběhu kurzu, výukové materiály pro magické učitelky včetně všech výukových materiálů.

Cena: 18.890,-AJ, NJ, FR, SP, IT

*Ceny jsou včetně DPH.

Kontakt

Zaujaly vás některé materiály s metodikou Hocus Lotus, ale pořád si nejste jistí nákupem? Napište nám vaše dotazy a připomínky, rádi vám vše vysvětlíme.

Kontakt