Dinokrokové Hocus a Lotuska žijí v České republice již více jak 4 roky. Své čtvrté narozeniny oslaví společně s dětmi v Brně v sobotu 4.6.2016 na dvoře MdB na Lidické.

Srdečně vás zveme na narozeninovou párty!

 

Narozeninová párty se koná ve stejný den, jako den dětí. Dinokrokové oslavují své 4. výročí v ČR od obdržení akreditace DVPP, MŠMT ČR na výuku 5 světových jazyků – angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština. V rámci celodenní narozeninové oslavy budou probíhat besídky dětí, které navštěvují kurzy Hocus a Lotus v Brně, Babicích a Židlochovicích.

Oslava narozenin Hocuse a Lotusky se bude konat na Den dětí v Brně na dvoře MdB. Čeká vás bohatý doprovodný program, spousta atrakcí, her, soutěží, malování na obličej, sportovní aktivity a skvělí moderátoři. V Brně budete moct soutěžit o pololetní kurz anglického jazyka s Hocusem a Lotuskou. Dinokrokové si pro vás připraví vlastní stan s aktivitami, budeme si malovat, vyrábět a hlavně! si užijeme společně krásný den:-)

Soutěžit o pololetní kurz můžete buď na místě osobní účastí, anebo poslouchejte Hitrádio Magic Brno.

Narozeninová párty v Brně

Místo konání: Městské divadlo v Brně, Lidická 12, Brno

Termín: sobota 4.6.2016 od 10:00 hod do 18:00 hod

Program na stánku Hocuse a Lotusky: když zrovna nebudeme společně skotačit na pódiu, můžete si na našem stánku vyrobit narozeninovou dekoraci, vymalovat obrázek a nebo si pořídit výukové materiály či naši plyšovou maličkost na památku 🙂

Program na hlavním pódiu:

10:00 – představení „MAGIC BOX“ – děti z kurzů level I

11:00 – představení „THE FIRE“ – děti z kurzů Level III

11:45 – představení „GETTIN GLOST“ – děti z kurzů Level IV

12:30 – loutkové divadlo

13:30 – představení MARY POPPINS – MdB

14:30– představení „MAGIC BOX“ – děti z kurzů level I

15:30 – představení MARY POPPINS – MdB

16:30 – představení „HAPPY BIRTHDAY“ – děti z kurzů Level II

17:00 – slavnostní zakrojení narozeninového dortu a losování o hlavní cenu – pololetní kurz anglického jazyka od jazykové školy Light Point, pro děti ve věku od 1,5 roku do 10 let dle metodiky The adventures of Hocus and Lotus

Nenechte si ujít tuto skvělou párty! Těšíme se na naše kamarády, jejich příbuzné, přátele a všechny lidičky a dětičky, které se rády baví!

Vaše lektorky a dinokrokové