Babysitting & Coworking2020-08-09T21:58:38+00:00

Babysitting & Coworking

Chcete aby se vaše dítě naučilo cizí jazyk, ale sami se k tomu nemůžete odhodlat? Rádi vám pomůžeme s dvojjazyčnou výchovou! Naše rodilá mluvčí má bohaté zkušenosti s dětmi od batolecího věku. Staňte se i vy dvojjazyčnou rodinou!

DinoClub pro celou rodinu

Babysitting/ DinoClub – pohlídáme vaše dítě během dopoledních hodin každé PO a ST od 8:00-12:00 hod. Rodilá mluvčí komunikuje s dětmi pouze v anglickém jazyce. Prostory jazykové školy disponují vnitřními i venkovními prostory. Objednat si můžete jedno dopoledne na zkušenou a nebo celý měsíc za zvýhodněnou cenu. Naši malí DinoKamarádi, kteří docházejí do kurzů Hocus&Lotus u nás mají slevu!

Coworking – nabízíme vám po dobu hlídání vašeho dítěte sdílený prostor pro vyřešení vašich e-mailů nebo pro pokec s ostatními maminkami.

Konverzační hodiny angličtiny – pokud se samy potřebujete rozmluvit, zarezervujte si konverzační hodinu nebo celoroční kurz v době, kdy vaše dítko bude DinoClubu. Konverzační hodiny si můžete zarezervovat ZDE.

DinoClub – Babysitting

Stačí si jen vybrat den, kdy chcete s vaší ratolestí přijít. Do poznámky nám prosím napište, jestli máte zájem i o coworkingový prostor, konverzační lekci angličtiny případně další doplňující informace. Obratem se s vámi spojíme a doladíme vše potřebné. Těšíme se na vás!

Pobočka: Light Point,s.r.o.

DinoClub - Babysitting

500
Místo výuky: Light Point,s.r.o.
Termín kurzu od: 6.6.2022
do: 29.8.2022
Den: PO
Čas od: 8:00
do: 12:00
English DinoClub je určen dětem ve věku 0-3roky.
Hlídání dětí v anglickém jazyce nabízíme 1-2 dny v týdnu (PO + ST).
Cena se odvíjí od počtu dní v měsíci. Základní cena je 500Kč/ 1 dopoledne v měsíci.
Studenti jazykové školy 20% sleva.
Děti přihlášené na celý měsíc obdrží slevu 15%.
Cena nezahrnuje svačinku a oběd.
Hodinová dotace: 4 hod/ 1 dopoledne
Objednat kurz
Volná místa: 6

Kontakt

Máte dotaz ohledně příměstského tábora nebo čehokoliv jiného ve spojitosti s výukou cizích jazyků pro děti? Mrkněte na stránku FAQ – Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy. Pokud zde odpověď nenajdete, zeptejte se nás, zavolejte, napište email, nebo využijte formulář na stránce kontakt.

Kontakt
X