Adventní čas je tím nejočekávanějším obdobím v životě všech dětí a dinokroků Hocuse a Lotusky. Vánoční besídky, Mikulášské jarmarky a dětské slavnosti jsou na denním pořádku. Kampak se společně vydáme v prosinci?

hl_winter_slide_2016

Hned první prosincový víkend, sobota 3.12.2016, se ponese v duchu Svatého Mikuláše. Dinokrokové Hocus a Lotuska, ve spolupráci s Černovickým sdružením, pořádají Mikulášský jarmark v parku Řehořova, v Černovicích. Pokud jste na jarmarku ještě nebyli, tak my vám rádi povíme, co od toho čekat. V první řadě, se jedná o den, kdy si odpočnete, dáte si něco dobrého na zub, děti si vyrobí něco pěkného s vánoční tématikou a v neposlední řadě, také pořídíte vánoční dárečky pro své blízké! Hocus s Lotuskou vám nabídnou výukové materiály pro malé i velké. Můžete pořídit pro své blízké slovníky, knihy, CD, DVD a nebo taky dárkový poukaz na jeden z zážitkových kurzů: kaligrafie, sushi, food carving. Přijďte a uvidíte! My tam budeme a těšíme se na vás 🙂

Poslední adventní víkend, sobotu a neděli 17.12.-18.12., strávíme společně s dinosaury v Technickém muzeu Brno (TMB). Dinokrokové Hocus a Lotuska si s dinosaury připravili DinoVíkend pro malé i velké. V průběhu celého víkendu budou pro děti připravena stanoviště, kde se dozví, při plnění jednotlivých úkolů, spoustu zajímavostí o dinosaurech a jejich životě. Aktivity budou připraveny pro děti každého věku a rodiče budou vítáni jako pomocníci při plnění.

Těšíme se na vás a přejeme vám poklidný adventní čas,

Hocus, Lotus a magické lektorky