Farmářské trhy v ČernovicíchV sobotu ráno jsem otevřela oči a venku svítilo sluníčko a otevřeným oknem jsem ucítila vůni jablíček! Co to je? No jasně! Málem bych zapomněla! Dnes se přeci v Černovicích konají Farmářské trhy s bleším trhem a HRÁTKY S JABLKY! Jupí!

 

Nachystala jsem pro vás obrovskou spoustu jablíček, na které jste připnuly omalované lístečky a darovaly je někomu z lásky. Já jsem si připravila hned dvě jablíčka 🙂 obě pro Hocuse! Vy jste vyráběly taky moc krásné jablíčka z lásky a většinou je darovaly maminkám. Ty měly radost!

[two_nineth] jablíčko z lásky[/two_nineth]
[two_nineth] jablíčko z lásky pro maminku[/two_nineth]
[two_nineth_last] jablíčka pro Hocuse[/two_nineth_last] A taky nesmím zapomenout na našeho kamaráda Šimonka, který se zúčastnil naší zářijové soutěže během Veletrhu mimoškolních aktivit v Avion shopping parku, nakreslil nám s Hocusem moc krásný pohled a … VYHRÁL NAŠE TRIČKO A TAŠKU! 🙂 Výhru jsem mu předala u našeho stánku a Šimonku, čekáme tě u nás v některém kurzu, a nebo třeba na našem podzimním příměstském táboře 🙂 !

výherce zářijové soutěže

Nemám ráda nepořádek. Mám ráda uklizené skříně. A tak jsme i s Hocusem v pátek uklízeli a nepotřebné maličkosti nachystali na dnešní bleší trh. Vám se asi nejvíc líbily naše bublifuky, ale i ostatní drobnosti jsme nakonec prodali :-).

Bleší trh

Docela jsem se zahřála při ukázkové hodině s naší magic teacher Kristýnkou. „Once upon a time..“ Ta angličtina je docela fuška 🙂 ! Kdo měl žízeň jako já, běžel ke stánku s moštem! Mňam! Ten je tááák sladký! Koupím Hocusovi nějakou dobrou domácí zeleninku a uvařím mu príma jídlo…Musím si chvilku sednout, už jsem z toho všeho nakupování, vyrábění jablíček z lásky, ukázkových hodin naší angličtiny a lezení na strom úplně unavená… A málem bych zapomněla na ten nejlepší chleba široko daleko! Hocus se po něm může utlouct, chichi. Taky vám tak chutná? Proč mi Hocus nedal víc penízků? Mohla jsem tu nakoupit tolik krásných a voňavých věcí! Tak snad příště 🙂

[two_nineth] ukázková hodina[/two_nineth]
[two_nineth] sobotní nákup zeleninky[/two_nineth]
[two_nineth_last] nejlepší pečivo v Černovicích[/two_nineth_last]

Ahój všichni! Užila jsem si s váma krásný den 🙂 !

Vaše Lotuska

PS: Kompletní fotogalerii můžete shlédnout na našich FB stránkách!