Na konci školního roku 2013/14 se Hocus vydal do Galerie Vaňkovka, kde probíhal veletrh volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Páteční i sobotní odpoledne strávil Hocus ve společnosti tanečníků, sportovců a jazykovědců z řad dětí i dospělých.

vankovka

Dinokrokové opravdu nezahálejí a účastní se všech akcí, které se zaměřují na děti a jejich volný čas. V prostorách Vaňkovky se děti i rodiče mohli seznámit s 50 organizacemi, které se zabývají volnočasovými aktivitami. Mezi vystavovateli byla spousta tanečních, hudebních, sportovních a jazykových škol, které pro děti již nyní připravují program na další školní rok.

HLsneaker

Hocus si pro děti připravil program na stánku i na pódiu. Na stánku jazykové školy Light Point mohly děti vybarvovat obrázky, soutěžit o pololetní kurz a získat bližší informace o výukových místech v Brně a okolí. Na pódiu jsme s dětmi prožili jedno z dobrodružství „Hocus the dinocroc“ v angličtině a užili jsem si spoustu legrace!

HL_podiumHL_podium_2 HL_podium_3

Na závěr sobotního odpoledne jsme losovali výherce soutěže o pololetní kurz anglického jazyka pro děti ve věku 1,5 – 10 let. Výhercem soutěže se stala paní Ivana H. z Brna, která vyhrála dárkový poukaz pro své 4 leté dítě. GRATULUJEME a těšíme se na setkání v kurzu The adventures of Hocus and Lotus ve školním roce 2014/ 2015!

HL_soutezHL_soutez_2

Děkujeme všem návštěvníkům Galerie Vaňkovka za účast a těšíme se na vás v průběhu letních prázdnin na jazykových kurzech pro děti i dospělé!

Váš Hocus 🙂