V sobotu jsme společně oslavili nejen výročí SK Líšeň, ale i Dětský den v Mariánském údolí. Pro děti bylo připraveno 12 soutěžních stanovišť a spousta dárečků!

Lisen_1

Hned po příchodu si děti vyzvedly na hlavním informačním stanovišti KC Líšeň soutěžní kartičku a šly na věc! Čekalo na ně 12 stanovišť s úkoly, které musely splnit, aby se mohly zapojit do slosování o 3 hlavní ceny. Ceny nebyly hned tak ledajaké. Soutěžilo se o volné vstupenky na divadelní představení v Kulturním centru Líšeň – Dělňák, o členskou kartu s mnoho výhodami a slevou na kurzovném v Kulturním centru Líšeň – Kotlanka a hlavní cenou je půlroční předplatné na anglický jazykový kurz pro děti od 1,5 roku do 10 let, které věnovala jazyková škola Light Point, Hocus a Lotus.

darkovy_certifikat_HaL_2014-tisk

Hocus si nenechal ujít žádnou z aktivit. Prošel si všechny stanoviště a taky navštívil i prodejní stánky. Tolik dobrot na jednom místě, to si nemohl nechat ujít. Nechyběly ani atrakce jako skákací hrad, poníci, lamičky z Lama centra, malování na obličej….Podívejte se s námi, jak se Hocus a děti zapojili do soutěžních úkolů.

Hod balónkem

Hod balónkem

Skládání puzzle

Skládání puzzle

A jdeme na ryby!

A jdeme na ryby!

Omalovánky pro malé i velké

Omalovánky pro malé i velké

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nechyběla ani ukázková hodina zábavné výuky jazyků pro děti od 1,5 roku, která byla pod vedením lektorky Marcelky. Děti společně s lektorkou prožili jedno z dobrodružství Hocus the Dinocroc. Nejdříve si zahráli divadýlko a pak si zazpívali písničku. I přesto, že to pro děti byl první zážitek s Hocusem, moc si to užily!

Lisen_ukazkaLisen_ukazka_2Lisen_ukazka_3

Ale ukázkovou hodinou ještě slavnostní den neskončil! Čekalo se na velké losování. Všechny děti se těšily až přijde Hocus a vylosuje výherce cen. Hocus pořádně promíchal všechny nasbírané kupóny ze soutěžních kartiček a vylosoval 3 výherce. Tímto gratulujeme všem, kteří vyhráli a těšíme se na vás v kurzech jazykové školy a KC Kotlanka!

Losování o pololetní kurz angličtiny Hocus a Lotus

Losování o pololetní kurz angličtiny Hocus a Lotus

Osobní gratulace a předání dárkového poukazu

Osobní gratulace a předání dárkového poukazu výherkyni soutěže

 

 

 

 

 

 

 

Hocus se s vámi loučí, přeje vám krásné letní prázdniny!