Malí dinokrokové se těší vzrůstající oblibě, proto jsme v září tohoto roku s velkou nedočkavostí otevřeli nové kurzy také v Bystrci, ve spolupráci s franchisovou pobočkou jazykové školy Love English a novým týmem lektorek.

Barbora_Bystrc

Ačkoliv se na Kamechách již děti s metodikou seznámily v dřívějších letech, v MŠ Skřivánek a v soukromé školičce Tety Lenky jsou naši kamarádi poprvé 🙂
Příjemné překvapení na nás čekalo ze strany vedení školek, které naši jazykovou školu Love English přivítaly se vstřícností a rodiče dokonce s nadšením, že i zde mají děti možnost učit se cizímu jazyku narativní (vyprávěcí) metodikou Hocus&Lotus.
Na děti z MC Kroužky, které pokračují, čekala novinka – 60 minutové lekce místo 45min, které se nám osvědčily mnohem více, protože děti mají možnost kromě předepsané metodiky zažít každou hodinu nejrůznější běžné hry i tvoření, avšak v cizojazyčném prostředí.
S Hocusem a Lotuskou se můžete pravidelně potkávat i na akcích pro děti – již jste nás viděli na Bystrckém scuku a v Bubákově na Kamechách. Na obou místech jste se mohli účastnit soutěže o pololetní kurz angličtiny nebo plyšového Hocuse či Lotusku.

Bystrc_1OLYMPUS DIGITAL CAMERABystrcký scuk

Tímto bychom vás zároveň rádi pozvali na rozsvícení vánočního stromečku a tradiční jarmark v nedalekém Žebětíně, kam se s Hocusem vydáme podívat v sobotu 29.listopadu.

Vzrůstající zájem nás velmi těší, proto bychom rádi poskytli tuto možnost i rodinám v dolní Bystrci. S dětmi se tak budeme již brzy potkávat také ve Společenském centru a v Klubáku 🙂

Novinky a fotogalerie můžete sledovat na facebooku Love English a Hocus a Lotus v ČR.

Za bystrcký tým lektorek Barbora Kubínová

Hocus and Lotus Franchisee