Jako již tradičně i letos se dinokrokové vydali na veletrh volnočasových aktivit pro děti, který se koná každoročně pod názvem KROUŽKOBRANÍ.

krouskobran-2016-brno341

Prostory shopping parku AVION byly zaplněny zvědavými dětmi a jejich rodiči, kteří si na začátku školního roku 2016/2017 přišli vyzkoušet volnočasové aktivity. Sešlo na více jak 50 poskytovatelů, kterým záleží na dětech a jejich osobním rozvoji. Na jednotlivých stanovištích jste mohli vyzkoušet různé sporty, hudební nástroje, gastronomické umění i jazykové dovednosti. Hlavní program se odehrával na pódiu v AVIONu, kde jste mohli vidět děti, které již ví, jaký kroužek je baví 🙂

krouskobran-2016-brno052krouskobran-2016-brno116

krouskobran-2016-brno313krouskobran-2016-brno571

 

 

 

 

 

Dinokrokové Hocus a Lotuska, kteří vyučují děti cizí jazyky zábavnou formou, se také vypravili na průzkum. Nejen uvnitř obchodního centra, ale i venku to žilo!

krouskobran-2016-brno064krouskobran-2016-brno219

 

 

 

 

 

 

Dinokrokové si během víkendu protáhli kosti, vyzkoušeli spoustu nových aktivit a už se těší až své nové zkušenosti zužitkují v hodinách angličtiny. Angličtina s dinokroky je hravá, kromě divadýlka, zpěvu a čtení se naučíte i spoustu dalších věcí, třeba jak pracovat s papírem, hrát stolní hry nebo vyrobit draka!

Pokud jste se ještě nerozhodli jaký cizí jazyk se začít učit, nebo do jakého výukového centra se za námi vypravit, stačí zavolat! Rádi vám pomůžeme s volbou jazyka i místa výuky. Těšíme se na všechny nové kamarády,

Váš Hocus a Lotuska