Listopadové dny přinesou dětem v Brně mnoho radostných chvil. Většina listopadových aktivit dinokroků je spojena s dinosaury z DinoParku a adventním časem. Užijeme si společně spoustu legrace, zábavy a naučíme se i něco nového!

letaka6-front-01Druhý listopadový víkend, sobota 11.11.2016, se Dinokrokové Hocus a Lotuska vypraví na festival PROTOTYP, který se nese v duchu 4 elementů – voda, vzduch, oheň a země. Festival propojuje umění a technologie, v rámci 3 dnů se můžete seznámit expozicí v prostorách bývalé káznice. V pátek bude celý festival zahájen opening párty, v sobotu se festival zaměří především na rodiny s dětmi a v neděli vás čeká blok přednášek. V rámci sobotního programu festivalu se dinokrokové postarají o relaxační zónu pro nejmenší návštěvníky, kde společně kouknem na pohádky a pro větší návštěvníky si připravili jazykové aktivity.

.

vernisazV polovině listopadu, 14.11.2016, se potkáme na vernisáži v Technickém muzeu Brno, kde společně odstartujeme super výstavu „Dinosauři na řetězu“ – mechatronika a iluze. Jste srdečně zváni k účasti, vstupné je zdarma a vernisáž začíná v 18:00 hod! Než se za námi vypravíte, nezapomeňte nám poslat mail na veronika@hocus-lotus.cz. Čeká vás unikátní výstavu robotických modelů dinosaurů zasazených do iluzorního prostředí druhohorní přírody. Pokud se nezvládnete stavit v pondělí, nezoufejte, výstava potrvá až do poloviny března 2017.

.

brnensketrhyKonec listopadu je spojen s prvním adventním víkendem a tak i tento čas máme v plánu strávit s našimi kamarády. V pátek, 25.11.2016, se potkáme na náměstí Svobody, kde bude rozsvícen vánoční stromeček. Moc se těšíme na letošní dekoraci a jsme zvědaví jaká bude účast! Třeba nás překvapí i počasí a napadne nám první sníh 🙂 V rámci rozsvícení stromečku vám dinokrokové přinesou pozvánku na nedělní program v TMB. Těšíme se na vás a přejeme vám krásné zahájení adventního času společně s ostatními na náměstí!

.

advent_2016_mailPrvní adventní neděli, 27.11.2016, se vypravíme společně s dětmi do pohádky a ne jen do jedné! V prosotrách Technického muzea v Brně, vás čeká celodenní program „Pohádkový advent“, který rozhodně zabaví malé i velké. Seznámíte se s českými i zahraničními pohádkovými postavičkami, vyrobíte si něco pěkného na památku, vyslechnete si pohádky v cizích jazycích, které budou předčítat dvojjazyčné děti a nebudou chybět ani besídky studentů jazykové školy Light Point, kteří docházejí do kurzů Hocus a Lotus. Program je bohatý a tak stojí za to si vyčlenit celý den na návštěvu TMB!

.

Těšíme se na všechny naše kamarády i nové přítele.

Hocus a Lotuska